Typy lekcí

Rehab jóga

Lekce je zaměřená na praktikování pozic s cílem vyrovnat svalové dysbalance, které vznikají v současném způsobu života. Během lekce se snažím propojit moje zkušenosti z fyzioterapeutické a jógové praxe. Kladu důraz na procítění napřímené páteře a správné držení těla, které byste si měli z lekce "odnést". Lekce je určená pro zdravé a fyzicky zdatné osoby, začátečníky, těhotné ženy, seniory nebo klienty s nějakým pohybovým omezením.

Pokud ale nějaké zdravotní omezení máte, prosím, informujtě mě o něm před začátkem lekce.

Průběh lekce se odvíjí od času, kdy lekce probíhá:

  • Večerní hodiny ráda doplňuji relaxací a jemnou masáží obličeje. Mým cílem je, abyste z lekce odcházeli s příjemným pocitem na těle, odpočatí a připraveni na večerní odpočinek a spánek.
  • U lekcí v průběhu dne je mým cílem dosažení aktivního odpočinku, odpoutání se od všedních starostí a nabytí energie a vnitřního klidu pro zbytek dne.

Flow jóga

Flow jóga je dynamická lekce, kde plynule navazuji jednotlivé pozice a propojuji je v rytmu dechu. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilejší klienty. Ráda v lekcích nabízím více variant pozic, tak aby byly pozice přijatelné pro každého. Během lekce zaručeně oslovíte svaly o kterých ani nevíte, že je máte. Na konci nechybí relaxace, která je za optimálních podmínek doplněna jemnou masaží obličeje.


Individuální lekce

Individuální lekce doporučuji pro jednu až dvě osoby. Výhodou této lekce je zcela individuální přístup. Lekci ráda přizpůsobim potřebám nebo limitům klienta.

Zároveň bych takovou lekci doporučila začátečníkům, kteří si jógu vyzkoušeli, zalíbila se jim a chtějí se naučit správně provádět ásany (pozice), které se na lekcích běžně provádějí.

Bohužel, v současné době nejsem schopna, kvůli pracovní vytíženosti, vést individuální lekce. Děkuji za pochopení.